Pożyczka na zakup samochodu

Uprzejmie informujemy, że od 1 sierpnia 2020 r. udzielamy wyłącznie pożyczki pod zastaw samochodu.

Pierwszy krok do pożyczki na zakup samochodu 

Marzy Ci się nowe auto, ale nie masz wystarczających środków? To żaden problem! GRANTIS z Warszawy oferuje finansowanie zakupu samochodu w formie pożyczki. Tym, co wyróżnia naszą propozycję, jest szybka decyzja. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku oraz załatwieniu niezbędnych formalności i podpisaniu umowy przelejemy gotówkę sprzedającemu samochód nawet w ciągu 24 godzin. Zanim sfinalizujemy transakcję, damy Ci czas na spokojne zapoznanie się z przesłanymi dokumentami.

Pożyczka na zakup auta to idealne rozwiązanie dla każdego, komu trafiła się świetna okazja i nie ma czasu na formalności związane z kredytem bankowym. Co więcej, dla GRANTIS złe wpisy w BIK czy też KRD nie stanowią podstawy do podjęcia decyzji. Dlatego, nawet jeśli nie masz dobrej historii kredytowej, możesz starać się o zastrzyk gotówki. Nie jest to jednak typowa pożyczka – wypłaty gotówki dokonujemy przelewem bezpośrednio na rachunek bankowy sprzedającego pojazd. A naszym zabezpieczeniem jest sfinansowany przez naszą pożyczkę samochód.

Zanim złożysz wniosek, zapoznaj się z warunkami uzyskania pożyczki na zakup samochodu. Ze swojej strony zapewniamy, że szybko rozpatrzymy Twój wniosek, a w przypadku pozytywnej decyzji sporządzimy umowę zabezpieczającą interesy obu stron oraz dokonamy przelewu na wskazane konto.

osoba fizyczna prowadząca DG

adres zameldowania

właścicielem może być wyłącznie jedna osoba (pożyczkobiorca)

wiek pożyczkobiorcy od 25 do 70 lat

polisa OC

rachunek na nazwisko wnioskującego za: internet, telefon, gaz, itp.

dowód osobisty

karta pojazdu

brak ustanowionych zabezpieczeń na pojeździe BIK, KRD nie jest podstawą do podjęcia decyzji