Pożyczka pod zastaw samochodu

Uprzejmie informujemy, że od 1 sierpnia 2020 r. udzielamy wyłącznie pożyczki pod zastaw samochodu.

Pierwszy krok do pożyczki pod zastaw samochodu

Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki i nie chcesz czekać na kredyt z banku, z pewnością zainteresuje Cię nasza propozycja. GRANTIS z Warszawy doskonale rozumie, że czasem pojawiają się nagłe, niespodziewane wydatki. W takich sytuacjach sprawdzą się oferowane przez nas pożyczki pod zastaw samochodu bez BIK i KRD! Stawiamy na szybki proces decyzyjny, a za zabezpieczenie wystarczy nam samochód stanowiący Twoją własność oraz posiadający aktualne badania techniczne.

Na czym polega pozabankowa pożyczka pod zastaw samochodu w GRANTIS? To proste. Wystarczy, że jesteś jedynym właścicielem (a nie współwłaścicielem!) ubezpieczonego auta – Twoje cztery kółka posłużą nam jako zabezpieczenie pożyczki. Dzięki temu możesz nadal w pełni korzystać ze swojego samochodu, a przy tym cieszyć się z dodatkowego przypływu gotówki.

Nie wymagamy zaświadczenia o dochodach, nie sugerujemy się również Twoją historią w BIK czy KRD. Formalności ograniczamy do minimum. Poniżej znajduje się krótka lista warunków, jakie musisz spełnić, by uzyskać pożyczkę pod zastaw samochodu w GRANTIS w Warszawie.

100% właściciel pojazdu

dowód osobisty

zdjęcia samochodu + licznik (przebieg)

aktualne badania techniczne

brak ustanowionych zabezpieczeń na pojeździe

wiek pożyczkobiorcy od 25 do 70 lat

dowód rejestracyjny pojazdu

polisa OC

karta pojazdu

rachunek na nazwisko wnioskującego za: internet, telefon, energię elektryczną, itp.

osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą

adres zameldowania

polisa AC - opcjonalnie

rachunek bankowy

BIK I KRD nie jest podstawą do podjęcia decyzji