Pożyczka zabezpieczona autem – jak wziąć, aby zasilić swój budżet?

Pożyczka zabezpieczona autem – jak wziąć, aby zasilić swój budżet?

W naszym codziennym życiu niejednokrotnie zdarzały się i będą zdarzać się problemy finansowe. Niespodziewane usterki codziennie używanych urządzeń lub nagłe i niepowtarzalne szanse kupienia czegoś w okazyjnej cenie to sytuacje, które mogą pojawić się w każdej chwili. Co zrobić, kiedy szybko potrzebujemy dużej sumy pieniędzy?

Rozwiązaniem może być pożyczka

Wiele osób obawia się tej formy pomocy i nie chce o niej myśleć. Przytłacza ich ogrom formalności związanych z udaniem się do banku i wypełnianiem formularzy i dokumentów. Dodatkowo, nie każdy może skorzystać z takiej opcji – najczęściej jest ona dostępna tylko dla tych, którzy zatrudnieni są na umowę o pracę oraz posiadają pozytywną historię kredytową w BIK. Jak mogą sobie poradzić ci, którzy nie chcą lub nie mogą starać się o pożyczkę z banku?

Auto może być rozwiązaniem!

Jeśli masz samochód, działa to na Twoją korzyść! W naszej firmie proponujemy rozwiązanie, jakim jest wzięcie pożyczki zabezpieczonej autem – dzięki niej, możliwe jest zasilenie swojego budżetu i wykorzystanie uzyskanych w ten sposób pieniędzy na wybrany cel – niezależnie, czy będą to wakacje, remont kuchni czy też zabieg w prywatnej klinice.

Skorzystanie z tej propozycji wcale nie oznacza, że nie można korzystać ze swojego samochodu – wręcz przeciwnie! Do czasu spłacenia, nasza firma będzie widniała w dowodzie rejestracyjnym jako współwłaściciel – jednak w momencie uregulowania ostatniej raty, Grantis przestaje nim być i pojazd ponownie należy tylko i wyłącznie do jednej osoby.

Jakie auto może zostać zabezpieczeniem?

Samochód musi spełniać kilka warunków, aby mogła być zawarta umowa. Po pierwsze, w chwili zawarcia umowy, nie może mieć więcej niż dziesięć lat. Dodatkowo, konieczne jest, aby miał tylko jednego właściciela – tego samego, który bierze pożyczkę. Pojazd nie może mieć wbudowanych także żadnych zabezpieczeń. Te trzy wymagania to główne warunki, jakie spełnić musi auto.

Jeśli natomiast chodzi o sam proces zawierania umowy, jest on wyjątkowo prosty – wystarczy wypełnić formularz na stronie i umówić się na spotkanie z przedstawicielem firmy, który przygotuje wszelkie dokumenty odnośnie pożyczki zabezpieczonej autem. Minimum formalności i maksimum korzyści – to właśnie Grantis!

No Comments

Post A Comment